اصول انتخاب هدایای تبلیغاتی

10 / 10
از 1 کاربر

 هدایای تبلیغاتی به هدایایی اطلاق می شوند که جهت تبلیغات شرکت ها و یا قدر دانی از مشتریان به افراد اهدا می شوند. هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند . ولی توجه به چند نکته کلیدی جهت افزایش بهره وری هدایای تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت است.

1 - مهمترین اصل اثر گذاری بیشتر هدایای تبلیغاتی انتخاب یک هدیه تبلیغاتی با توجه به نیاز مشتریان است .شما می توانید با شناخت نیاز مشتریان ،انتخابی هوشمندانه داشته باشید و این نکته اساسی در انتخاب هدایای تبلیغاتی  می باشد.

2 - مشتریان خود را بر اساس مراودات و همکاری و سمت ایشان تقسیم بندی نمایید. بعد از مشخص شدن گروه های هدف و رعایت اصل اول راحت تر می توانید اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی مناسب نمایید . به عنوان مثال در زمان نمایشگاه شما با طیف گسترده ای از بازدید کنندگان در ارتباط هستید . برای بازدید کنندگانی که خیلی گذرا به غرفه شما سر می زنند و تهداد آنها نیز همیشه بسیار بیشتر از تعداد خریداران است می توانید از هدایای تبلیغاتی ازران قیمت استفاده نمایید تا در تعداد بالا متحمل هزینه ای گزاف نشوید . اما برای فرادی مانند مدیران و یا مشتریانی که بیشترین خرید را از شما دارند باید از هدایای تبلیغاتی با ارزش بالاتری استفاده نمایید.

3 - از کالاهای با دوام استفاده کنید . همانگونه که در ابتدای بحث ذکر شد تنوع هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد است . توجه به این نکنه بسیار مهم است که شما می خواهید با ارسال هدایای تبلیغاتی برند و یا محصولات خود را به مخاطب معرفی نمایید و هر چه آن هدیه با دوام تر باشد پس مدت زمان بیشتری در معرض دید افراد مختلف قرار خواهد گرفت و این به معنای مشتری بیشتر است .

4 - کالاهایی را انتخاب کنید که در زندگی روزانه کاربرد بیشتری دارند . با توجه به بخش سوم این مقاله ، اهمیت دیده شدن نام شما باعث می شود تا در انتخاب هدایای تبلیغاتی  وسواس بیشتری به خرج دهید . کالاهایی مانند خودکار ، فلش ، ابزار چند کاره ، جا کلیدی ، چراغ قوه ، لیوان ، کالاهایی هستند که بسیار مورد نیاز می باشند .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :