انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب

10 / 10
از 1 کاربر

   با توجه به کالاهای بیشماری که در بازار هدایای تبلیغاتی جهت اهدا به مشتریان وجود دارد در این مقاله به تعداد محدودی از آنها که کاربردی و موثرتر می باشند اشاره می شود .

هدایای تبلیغاتی مناسب مدیران ارشد : 

   خودکار و خودنویس یوروپن ، شیفر ، کراس و ایپلمات در رنج قیمتی 76000 تومان تا 1000000 تومان . این ست ها با همراه با یک جعبه شکیل ارائه می گردند و در مدل هایی مانند century از طلا در بدنه و قطعات محصول استفاده شده است . همچنین می توان به مدل های sagaris و prelude از شیفر ، ATX و century از کراس ، Aston از ایپلمات و molana و khayam از یوروپن اشاره کرد که دارای طراحی های بسیار شکیل و زیبا جهت مدیران ارشد می باشند .

   صنایع دستی تبلیغاتی نیز برای این گروه از مشتریان مناسب می باشند ، این هدایای تبلیغاتی دارای طیفهای گوناگونی از قبیل ظرف سفالی میناکاری ، ظروف مسی میناکاری ، انواع طرحهای بته جقه و دیگر طرحهای اسلیمی در رنج قیمتی 40 تا 400 هزار تومان می باشد و قیمتها بر اساس کار ماشینی یا کار دست بر روی سفال یا مس و دارا بودن یا دارا نبودن جعبه و قاب متغیر است . 

هدایای تبلیغاتی مناسب مشتریان خاص و معمولی :

   برای این دسته از مشتریان هدایای متنوعی می توان ارائه کرد . با توجه به ارزش مشتری برای شما می توان به هدایای تبلیغاتی زیر به عنوان نمونه اشاره کرد :

- صنایع دستی تبلیغاتی در رنج 40 تا 400 هزار تومان

- ست خودکار و خودنویس تبلیغاتی یوروپن و ملودی در رنج 36 تا 200 هزار تومان

- خودکار تک تبلیغاتی یوروپن و ملودی در رنج 15 تا 70 هزار تومان

- ساعت دیواری تبلیغاتی ساده در رنج 10 تا 14 هزار تومان

- چراغ مطالعه تبلیغاتی LED تاچ با قیمت 38 هزار تومان

- فلش مموری تبلیغاتی در رنج 12500 تا 20000 تومان

- لیوان سرامیکی تبلیغاتی در رنج 4000 تا 12000 تومان

- ست مانیکور تبلیغاتی مخصوص بانوان در رنج 14 تا 22 هزار تومان

- پاور بانک تبلیغاتی در رنج 40 تا 250 هزار تومان که بر اساس برند و میزان آمپر قیمت متفاوت می باشد

- دفترچه یادداشت تبلیغاتی در رنج 4000 تا 8000 تومان

- خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ساده در رنج 350 تومان تا 2000 تومان

- خودکار تبلیغاتی فلزی ساده در رنج 3000 تا 6000 تومان

 

    همچنین شما می توانید چند هدیه تبلیغاتی را در یک جعبه ست کرده و به مشتری ارائه دهید . مانند خودکار و فلش ، خودکار و دفترچه ، فلش و پاوربانک ، و خیلی از موارد دیگر . این کار می تواند در بالا بردن ارزش شما نزد مشتری بسیار تاثیر گذار باشد . گروه هدایای تبلیغاتی آرمان گیفت آماده ارائه هر گونه مشاوره جهت خرید و توزیع انواع هدایای تبلیغاتی می باشد .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :