انواع هدایای تبلیغاتی(خودکارتبلیغاتی)

10 / 10
از 1 کاربر

یکی از پرمصرف ترین کالاها ، خودکار میباشد.توجه به این امر باعث میگردد تا استفاده از انواع خودکارها به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد توجه قرار گیرد.خودکار های تبلیغاتی نیز به توجه به جنس بدنه و کیفیت مغزی دارای قیمت های مختلفی میباشند. در این مقاله سعی شده تا بیشتر با این هدیه تبلیغاتی آشنا شویم.

به طور کلی خودکار های تبلیغاتی از نظر جنس بدنه به دو دسته تقسیم میشوند. 1- خودکار تبلیغاتی پلاستیکی 2- خودکار تبلیغاتی فلزی .

خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی دارای قیمتی نسبتا کمتر بوده و جهت تبلیغات در حجم بالا بسیار مناسب میباشند. با توجه به جنس بدنه این کالا ، چاپ تامپو در اکثر موارد بهترین نتیجه را جهت چاپ برند و اطلاعات شما روی خودکار در بر دارد.برندهای معتبر خودکار تبلیغاتی پلاستیکی در میان هدایای تبلیغاتی عبارتند از: خودکار ورونا،خودکار لچه پن،خودکار سناتور و خودکار سونیتو.خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی میباشند.

خودکار های تبلیغاتی فلزی نیز از نظر طرح بسیار متنوع میباشند . بدنه این خودکار ها بادوام تر بوده و چاپ لیزر بهترین گزینه جهت چاپ برند و اطلاعات بر روی این محصول میباشد.خودکار های تبلیغاتی فلزی دارای قیمت های متفاوتی بر اساس کیفیت بدنه و مغزی میباشند. از برندهای ارزان تر این محصول میتوان به خودکار اشل، خودکار ورونا،خودکار پورتوک، خودکار سناتور و خودکار سونیتو اشاره کرد.

همچنین برندهای یوروپن ، ملودی ، شیفر ، کراس ، دیپلمات و پیرکاردین نیز دارای محصولاتی شکیل جهت مدیران و افراد خاص بوده و تمامی محصولات این برند ها در جعبه های زیبا ارائه میگردد. لذا میتوان این برند ها را جزء هدایای تبلیغاتی خاص برای افراد خاص دانست.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :