انواع هدایای تبلیغاتی (فلش مموری)

10 / 10
از 1 کاربر

همانطور که در مقاله های قبلی اشاره شد ، هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین شیوه های تبلیغات میباشد . در این مقاله به صورت مختصر به مزایای یکی از این هدایای تبلیغاتی یعنی فلش مموری تبلیغاتی میپردازیم.

در حقیقت فلش مموری تبلیغاتی یکی از نوآوریهای فنی بزرگ در دهه گذشته میباشد. فواید این نوآوری باعث شده که فلش مموری جایگاه خاصی در میان هدایای تبلیغاتی داشته باشد. یکی از نکته های بسیار مهم در بازار یابی تبلیغاتی در مورد فلش مموری ها ذخیره سازی بسیار بالای آن است. استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی برای مشتریان بسیار مقرون به صرفه ، مفید ، ماندگار و اثربخش میباشد.شما میتوانید آن را در هر جایی نگهداری نمایید و اطلاعات بسیار زیادی را بر روی آن قرار دهید. فلش مموری ها استفاده از کاغذ را به صورت قابل توجهی کاهش میدهند.یک طراحی خوب و بسته بندی جذاب میتواند اثر گذاری این محصول را بر روی مخاطب بیشتر نماید.شما میتوانید به جای بروشور و کاتالوگ های تبلیغاتی ، محصولات خود را با گرافیک بالاتر و طراحی جذاب تر به صورت فیلم یا در قالب PDF بر روی فلش مموری بارگزاری و آن را به مشتری ارائه نمایید.همچنین در هزینه های چاپ نیز صرفه جویی قابل توجهی نمایید.

در این صورت مشتری شما برای مشاهده محصولات بر روی فلش مموری تبلیغاتی اشتیاق بیشتری خواهد داشت و در صورت طراحی جذاب زمان بیشتری را صرف این کار خواهد کرد. از طرف دیگر شما میتوانید نسخه های جدید محصولات خود را در هر زمانی که میخواهید بر روی فلش مموری قرار دهید و آن را در کمترین زمان ممکن بدون صرف هزینه چاپ در اختیار مشتری قرار دهید. نکته بسیار حائظ اهمیت در این مطلب این است که کاتالوگ و بروشور توسط مشتریان بسیار به ندرت حمل میگردند و به مرور زمان فرسوده شده و دور ریخته میشوند اما فلش مموری تبلیغاتی یکی از ضروری ترین ابزار در این زمان میباشد که در هر لحظه همراه مشتری خواهد بود.

آرمان گیفت با مجهز بودن به کارگاه چاپ لیزر و برش co2 میتواند با انجام چاپ بر روی انواع هدایای تبلیغاتی و فلش تبلیغاتی و ساخت جعبه های چوبی شکیل شما را در تبلیغاتتان به بهترین نحو یاری نماید.لازم به ذکر است که این شرک وارد کننده انواع فلش مموری تبلیغاتی با جعبه های پلاستیکی یا فلزی میباشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :