با هدایای تبلیغاتی به ذهن و قلب مشتریان راه یابید

10 / 10
از 1 کاربر

با هدایای تبلیغاتی به ذهن و قلب مشتریان راه یابید

یکی از سخت‌ترین کارها در دنیای کسب و کار ساختن یک برند خوب و شناخته شده است. بسیاری از صاحبان کسب و کار برای شناساندن برند خود به بازار هدف از روش‌های قدیمی و سنتی تبلیغاتی مانند درج آگهی تبلیغاتی در روزنامه، پخش تراکت، و یا پخش یک تیزر تبلیغاتی در تلویزیون استفاده می‌کنند و بر این باورند که با این روش‌های تبلیغاتی تعداد زیادی از افراد به آن‌ها جهت خرید محصولات و خدمات مراجعه خواهند کرد.

امروزه روش‌های بازاریابی و تبلیغات باید به گونه‌ای انتخاب شوند که در طول روز چندین بار مخاطب را درگیر نمایند، به همین دلیل استفاده از روش‌های تبلیغاتیِ سنتی مانند پخش تراکت، یا درج آگهی تبلیغاتی در روزنامه‌ها و مجلات، یا پخش تیزر تبلیغاتی در تلویزیون که فقط یک بار مخاطب را درگیر می کنند، دیگر اثربخشی قبل را نخواهند داشت.


اما با توجه به موارد ذکر شده کدام شیوه‌ی تبلیغاتی مناسب است؟
امروزه بهترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات روش‌هایی هستند که چند بار در طول روز ذهن مخاطب را درگیر برند نمایند. یکی از راه‌های درگیر کردن مداوم ذهن مخاطب، تکرار می‌باشد. اهدای هدایای تبلیغاتی مانند ماگ تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، چتر تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی و … به مشتریان قدیمی و جدید، همکاران، کارکنان و حتی بازار هدف، باعث می‌شود به صورت همیشگی در ذهن مخاطب ثبت شوید.

هدایای تبلیغاتی از مزایای فراوانی برخوردارند و به همین دلیل امروزه صاحبان بسیاری از کسب و کارها برای نفوذ به قلب مشتریان و حک کردن برند خود در ذهن آن‌ها ، در مراسم‌ها و مناسبت‌های مختلف، نمایشگاه های تخصصی، همایش ها و کارگاه ها، از هدایای تبلیغاتی بهره می برند و به مشتریان خود هدایایی را اهدا می کنند. معمولا هدایای تبلیغاتی به گونه ای طراحی می شوند که مورد استفاده و علاقه‌ی دریافت کنندگان باشند، مشتریان از آن استفاده کنند، و جلوی چشم خود قرار دهند. به این ترتیب، پیام و نام و نشان تجاری شرکت مکررا و بدون صرف هزینه ای اضافی به مشتریان، همکاران، کارمندان و در کل مخاطبان منتقل می شوند و به نوعی هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی خاموش محسوب می شوند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :