با هدایای تبلیغاتی دیده شوید

10 / 10
از 1 کاربر

   یکی از مهمترین اصول در افزایش فروش محصولات توجه به این مسئله است که محصول شما همیشه در دید مشتری قرار گیرد . هر قدر تنوع محصول شما بیشتر و محصولات ارائه شده از طرف شما کاربردی تر باشد قطعا نظر تعداد بیشتری از مشتریان را به خود معطوف می نماید . کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی بدین معناست که در هر لحظه و هر مکانی بتوان از آنها استفاده کرد. به عنوان مثال ممکن است شما کارت ویزیت ، تراکت ، آگهی و یا سایر تبلیغات را نزد خود نگه ندارید و پس از مدتی حین جابجایی وسایل و یا تمیز کردن محل و میز کار خود بسیاری از آنها را دور بریزید . ولی با دیدن یک خودکار تبلیغاتی ممکن است این فکر به ذهنتان خطور کند که ، جدا از معرفی یک برند یا شرکت ، این خودکار وسیله ای است که روزی به کار می آید و در زمانی که به دنبال خودکاری برای یادداشت یک متن ضروری می گردید به یاد آن می افتید و قطعا از دور انداختن آن خودداری می کنید . یا همینطور لیوان های تبلیغاتی ، سر رسید تبلیغاتی و حتی کوچکترین هدایای تبلیغاتی با نام شرکت شما در کنار مشتری می ماند و این ، رابطه بین شما و مشتریانتان را قطع نخواهد کرد .

   حال می توان به کاربردی بودن ، مسئله تنوع محصول را نیز اضافه کرد . البته نه به این معنا که فقط روی واردات و فروش انواع و اقسام اجناس مختلف تمرکز کنیم . این یک مسئله چند بعدی است که دو بعد مهم و مرتبط آن تنوع و کاربردی بودن محصولات می باشد که این دو در کنار هم نمود پیدا می کنند . بدین معنا که سعی کنید از محصولاتی استفاده کنید که بعد از مدتها هنوز به درد مشتری بخود و مشتری احساس کند ممکن است باز هم از آن استفاده نماید و همانطور که پیش تر اشاره شد از دور انداختن آنها خودداری کند .

   امروزه با توجه به پیشرقت تکنولوژی و افزایش استفاده از لوازم الکترونیکی ، می توان انتخاب هدایای تبلیغاتی را به سمت ابزار الکترونیکی و به خصوص لوازم جانبی و وابسته به آنها سوق داد . به عنوان نمونه می توان به فلش های تبلیغاتی اشاره نمود که در انواع برند های مختلف و رنگ های متفاوت و طرح های زیبا در بازار هدایای تبلیغاتی عرضه می شوند . یا انواع پاوربانک ها که فروش آنها روز به روز افزایش می یابد . و نظیر اینها که معنای کاربردی بودن محصولات را بیان می کند .

   از طرف دیگر محصولات دیگر مانند جاسویچی و جاکلیدی در جنس و طرح های مختلف توجه بسیاری از مشتریان هدایای تبلیغاتی را به خود جلب کرده است . خودکارهای تبلیغاتی فلزی و پلاستیکی طیف گسترده ای از مشتریان را به خود اختصاص داده اند . و این تنها به دلیلی قیمت اندک و همچنین قابلیت چاپ بر روی آنهاست .لیوان و فلاسک تبلیغاتی از دیگر محصولاتی است که روزانه و به طور مستمر در دسترس شما و مشتری قرار خواهد داشت . که هم می تواند تبلیغ برای شما و برندتان باشد و هم به عنوان هدیه مورد توجه مشتری شما قرار بگیرد .

   مشتریانی که هدایای تبلیغاتی شرکت شما به آنها اهدا می شود نظر مساعدتری نسبت به شرکت شما و مراجعه مجدد به شما خواهند داشت . هرگز فکر نکنید هدیه ای که قرار است به کسی بدهید لازم است ارزشمند و گرانبها باشد . بر عکس یکی از مزایای هدایای تبلیغاتی همین ارزان قیمت بودن آنهاست . به طوری که می توان گفت یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت برخلاف بهای اندک و یا ظاهر ساده و کوچک می تواند تبلیغ گسترده ای برای برند شما به شمار رود . و چه بهتر که این هدیه کوچک در قبال خرید مشتریان به صورت اشانتیون خرید به آنها اهدا شود . با این کار توانسته اید با یک تیر دو نشان بزنید . اول اینکه با صرف هزینه اندک ، علاوه بر احترام به مشتری ، هدیه ای به او تقدیم کرده اید و دوم اینکه با اهدای این هدیه نام شرکت و برند خود را توسط مشتری خود در مکانهای دیگر و بدون هیچ هزینه ای تبلیغ می نمایید.

   آرمان گیفت علاوه بر دارا بودن محصولات ذکر شده و قابلیت چاپ بر روی آنها ، با ارائه انواع ست های مدیریتی ، ساعت های تبلیغاتی ، قلمهای کلکسیونی ، ابزار آلات تبلیغاتی و ... دست شما را در انتخاب هدیه تبلیغاتی مورد نظرتان باز گذاشته است و این قدرت را به شما می دهد که بتوانید با توجه به نیاز مشتریان خود و زمینه فعالیت آنها یک هدیه مناسب برای آنها انتخاب نمایید .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :