خودکار تبلیغاتی شیفر

10 / 10
از 1 کاربر

   ساخت خودکارهای شیفر از یک ایده شروع شد. روشی جدید برای پرکردن جوهر خودنویس والتر شیفر را بر آن داشت تا در سال 1912 میلادی کارگاه کوچکی بپا نماید.والتر شیفر صاحب یک جواهر فروشی ساده در شهر فورت مدیسون ایالت آیووا بود . او تمام پس انداز خود را برای انجام این ایده خرج کرد و در یک اتاق پشت مغازه خود این کار را شروع کرد. مکانی ساده برای ایده ای بسیار بزرگ ، افکار و آرزوهای شیفر بسیار بالاتر از جایی بود که او آغاز کرد.

   امروز با گذشت بیش از یکصد سال از تاسیس شیفر ، این کارگاه ساده به کارخانه ای معتبر بدل گشته و کیفیت خودکار ها و خودنویس های آن زبانزد همگان شده. تنوع در طراحی ، استفاده از مواد اولیه عالی و قدمتی بیش از یکصد سال دلایل شهرت این برند میباشد.

   این شهرت سبب گشته تا از خودکار شیفر به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد یاد کرد . این شرکت به مناسبت های مختلف که مرتبط با تاریخ تاسیس آن میباشد اقدام به تولید محدود چند نمونه خودنویس کلکسیونی کرده ، این خودنویس ها بسیار گرانبها میباشند. همچنین مجموعه ای از سایر خودکارها و خودنویس های با کیفیت این برند در ایران و در بازار هدایای تبلیغاتی موجود بوده که مناسب ارسال برای افراد و مشتریان خاص هستند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :