نقش هدایای تبلیغاتی در بازارهای مدرن

10 / 10
از 1 کاربر

در دنیای رقابتی امروز شرکت هایی موفق هستند که بتوانند ارزش های بیشتری را برای مشتری به وجود آورند . جان هال نویسنده مجله فوربس مینویسد که هدایای تبلیغاتی در طول سال جای شما را در ذهن مشتریان حفظ میکنند.

یکی از راه هایی که میتواند مشتریان معمولی را به مشتریان وفادار تبدیل نماید ارسال هدایای تبلیغاتی برای آن ها میباشد.برخی از شیوه های تبلیغات تاثیر گذاری کمتری را نسبت به باقی شیوه ها دارند لذا بسیار کم ارزش میباشند. تاثیر اینگونه از تبلیغات بر ذهن مخاطب کم بوده و مانع از شکل گیری نگاه مثبت مخاطب به شما میگردد،در مقابل شیوه های دیگری برای تبلیغات هستند که دارای تاثیر گذاری بسیار بیشتری میباشند.از آن گونه میتوان به کالاها و هدایای تبلیغاتی اشاره کرد.هدایای تبلیغاتی که در بازار با کالاهای متنوعی ارائه میگردند میتوانند با دوام بالای خود و موارد مصارف متنوع و کاربردیشان برای مشتریان شما لذت بخش بوده و برند تجاری شما را در ذهن مخاطب به راحتی ماندگار نمایند.

همانطور که گفته شد این کالاها دارای ماندگاری زیادی میباشند،برخی از این کالاها جنبه تزئینی داشته مانند صنایع دستی و برخی دیگر جزء کالاهایی هستند که مورد نیاز مشتریان میباشند مانند جاکلیدی یا فلش مموری یا... با توجه به این دو نکته یعنی ماندگاری بالا و کاربردی بودن،این کالاها را میتوان یکی از بهترین شیوه های تبلیغات دانست .

آرمان گیفت با تجربه ای بالا و ارائه طیف گسترده ای از این نوع هدایای تبلیغاتی و توانایی انواع چاپ(سیلک،تامپو،لیزر) میتواند شما را در رسیدن به آرمان هایتان یاری نماید.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :