هدایای تبلیغاتی مدیریتی

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت ها برای خرید و ارسال هدایای تبلیغاتی به مشتریان و مخاطبان دارا ی دسته بندی هایی بر اساس نوع مخاطب میباشند. بر اساس این دسته بندی مشتریان یا مخاطبان دارای درجه اهمیت مختلفی برای شرکت میباشند لذا شرکت ها بر اساس این اهمیت اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی میکنند. برای مشتریان معمولی هدایای تبلیغاتی ساده و ارزان انتخاب میشود و برای مشتریان با اهمیت از هدایای تبلیغاتی مدیریتی و نفیس استفاده میگردد.

هدایای تبلیغاتی مدیریتی و نفیس هم دارای انواع مختلف میباشند.یکی از انواع هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، ست خودکار تبلیغاتی مدیریتی میباشد. این ست که گاها با خودنویس یا روان نویس یا اتود و حتی به صورت تک در بعضی از مدل ها ارائه میشود دارای طرح های بسیار متنوعی میباشد به طوری که میتواند نگاه هر مخاطبی با سلیقه های گوناگون به خود جذب کند.برند های مطرح این ست خودکار مدیریتی عبارتند از : یوروپن ، شیفر ، دیپلمات ، ملودی و کراس  . کیفیت بالای این خودکارهای مدیریتی و طراحی زیبای آنها باعث شده تا این کالا به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی تبدیل شود.

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، ست مدیریتی چرمی میباشد. این ست ها نیز در برگیرنده چند مدل کالای کاربردی چرمی میباشند ، نظیر کیف پول ، کمربند ، جاکلیدی و ...

ست های مدیریتی چرمی با کیفت بالا و ساخته شده از چرم طبیعی یا چرم های مصنوعی درجه 1 و با طرح های بسیار متنوع به یکی از هدایای تبلیغاتی مدیریتی خوب بدل گشته . 

صنایع دستی تبلیغاتی نظیر ظروف و تابلوهای مینا کاری و خاتم کاری و یا تابلوفرش هم یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی مدیریتی میباشند ، یکی از مزایای این هدایای تبلیغاتی این است که با توجه به زیبایی خیره کننده همیشه در معرض دید قرار خواهند گرفت و این امر برای تبلیغات بسیار با اهمیت میباشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :