4 نکته مهم درانتخاب مناسب ترین هدایای تبلیغاتی برای فصل تعطیلات

10 / 10
از 1 کاربر

4 نکته مهم درانتخاب مناسب ترین هدایای تبلیغاتی برای فصل تعطیلات
شاید باور نکنید ولی فصل تعطیلات در حال نزدیک شدن می باشد. شروع به برنامه ریزی در خصوص نشان دادن احترام و اجر نهادن به زحمات کارمندان، مشتریان و کاربران خود باشید که از طریق چند نکته سادهدر خصوص خرید هدایای تبلیغاتی مناسب فصل تعطیلات میسر می شود.


1- زود سفارش دهید
فصل تعطیلات بر روی مردم تاثیر می گذارد آب و هوای صبحگاهی گرم، مردم را به فراموشی سپرده است که زمستان و فصل تعطیلات به زودی فرا خواهد رسید. منتظر نمانید تا خیلی دیر شود، یا اینکه با خطر از دست دادن هدیه تبلیغاتی  تعطیلات مورد علاقه خود مواجه شوید. به نظر می رسد محصولات پرفروش در هر فصل به سرعت به پایان می رسند، بنابراین اکنون سفارش دهید تا مجبور به پرداخت هزینه های گزاف و با عجله نشوید.

 

2- محصولاتی مطابق با ذائقه آنها ارائه دهید
غذا همیشه یک هدیه دلنشین می باشد. غذا می تواند در محل کار خورده شود یا اینکه به خانه شما برای رویدادهای خانوادگی در تعطیلات آورده شود. غذا می تواند در یک بسته بندی قابل استفاده مجدد تزئین شده و به محل ارسال شود و یا اینکه در کنار یک هدیه کاربردی دیگر به مشتریان و کارمندان شما عرضه شود. به عنوان مثال یک بسته پاپ کرن (ذرت بو داده) با یک جعبه پاپ کرن در کنار چند بلیط سینما می تواند ایده خوبی باشد. با صرف کمی خلاقیت می توانید تاثیر شگرفی بر آنها داشته باشید.

3- از مغازه های خرده فروشی برای خرید محصولات الهام بگیرید
دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی شما دوست دارند تا جنسی شبیه با آنچه که در مغازه ها می بینند دریافت کنند. به نام برندهای رایج توجه کنید (مانند: Cutter & Buck برای پوشاک، Godiva برای شکلات یا Cross برای خودکار) و به محصولات پرفروش و پرطرفدار مثل مچ بندهای ورزشی توجه کرده و از آنها الهام بگیرید. نکته دیگر در این زمینه نحوه بسته بندی هدایای تبلیغاتی شما می باشد که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان فلزی ضد زنگ باشد یا یک جعبه کادویی معمولی که اغلب تجربه بسته بندی کادو درون آن را داشته ایم.


4- تحقیقات خود را انجام دهید.
شما باید تعداد دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی خود را در نظر داشته باشید بلکه باید تحقیقاتی در خصوص مکانی که هدایای تبلیغاتی خود را از آنجا خریداری یا سفارش خواهید داد نیز داشته باشید که به بهترین گزینه دست یابید.

مانند مثال، اگر دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی قصد سفر دارند، ممکن است بهتر باشد به محصولاتی فکر کنید که سفر را برای آنان آسان تر کند. اما اگر از کالایی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید که کاربردی برای آنها در سفر نداشته باشد یا کیفیت پایینی داشته باشد، شما نتوانسته اید زندگی را برای آنان راحت تر کنید و با این کار تاثیر منفی از خود بر روی آنها نیز ایجاد کرده اید.

از افراد با سلیقه و متخصص در انتخاب نوع هدایای خود کمک بگیرید چرا که آنان بهتر می دانند چگونه بهترین گزینه را برای شما انتخاب کنند. با این کار از انتخاب گزینه نامناسب و هدر دادن منابع مالی خود در امان خواهید بود.

با این توصیه ها آشنا شدید در ادامه چند کالای تبلیغاتی که می تواند به شما برای ارسال پیام بازاریابی خود در فصل تعطیلات به مشتریان و کاربران تان کمک کند معرفی شده است.
جعبه پذیرایی

از مشتریان و کاربران خود با ارسال این جعبه های پذیرایی تبلیغاتی قدردانی کنید. جعبه چوبی پذیرایی در مدل های متنوع یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص و به عنوان یک هدیه لوکس به شمار می آید. داخل این جعبه پذیرایی رامی توان با انواع شکلات، تافی در سایزهای کوچک و انواع چای کیسه ای وانواع نسکافه و دمنوش می باشد. شما می توانید این اقلام را با تم لوگوی شرکت خود مناسب برای بازاریابی زمستانی تزئین کنید که می تواند مناسب برای تبلیغات دفاتر تجاری تا مغازه های دپارتمانی باشد.
خودکار تبلیغاتی Cross

مجموعه پدیده جاوید یکی از بهترین تولید کنندگان در این عرصه می باشد که عملکرد و کارآیی را با هم ترکیب می کند. این خودکارتبلیغاتی  یک تکنولوژی مبتکرانه برای استفاده با یک دست را ارائه می دهد. جوهر مشکی منحصر به فرد آن باعث نوشتار بدون هیچ گونه خلل برای تجربه کردن یک نوشتار بی نقص و ملایم می شود. شما برای ایجاد تاثیری فوق العاده می توانید خودکار تبلیغاتی Cross را به مشتریان و کاربران خود هدیه دهید.
ماگ و لیوان تبلیغاتی

این یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی می باشد. لیوان تبلیغاتی یک وسیله ضروری و مورد استفاده در طول روز می باشد. آرمان گیفت ارائه دهنده انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی می باشد.شما می توانید با انتخاب لیوان تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی مناسب به مشتریان وکاربران خود هدیه دهید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :